اتمام بازسازی و مرمت جان پناه چشمه پونه دنا / تقدیر و تشکر مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویر احمد از کوهنوردان شهرستان دنا + تصاویر

تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶ | ۱۸:۱۹ ب.ظ
اتمام بازسازی و مرمت جان پناه چشمه پونه دنا / تقدیر و تشکر مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویر احمد از کوهنوردان  شهرستان دنا + تصاویر مدیر کل ورزش و جوانان استان طی آیینی به پاس زحمات شبانه روزی کوهنوردان هیئت کوهنوردی شهرستان دنا جهت بازسازی جان پناه چشمه پونه دنا از آنها تقدیر و تشکر کرد.

ترنم دنا،این آئین با حضور مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویر احمد،رئیس هیئت کوهنوردی استان کهگیلویه و بویر احمد و جمعی از کوهنوردان شهر سی سخت در اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار گردید.

سید محمد تقی علوی در این نشست ضمن تقدیر و تشکر از کوهنوردان هیئت کوهنوردی شهرستان دنا،از خدمات این کوهنوردان که در ماه های گذشته اقدام به بازسازی و مرمت جان پناه چشمه پونه دنا کرده بودند تشکر کرد و این اقدام را سبب آرامش خاطر کوهنوردان صعود کننده به قلل دنا دانست.

مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویر احمد ضمن اشاره به پرداخت هزینه کرد هیئت کوهنوردی شهرستان دنا که برای بازسازی جان پناه قله دنا  هزینه هایی را متحمل شده بود تاکید کرد:تمام تلاش خود را برای وصول کردن هزینه ها از طریق فدراسیون کوهنوردی و سایر نهاد های متولی خواهم کرد.

در پایان به پاس زحمات شبانه روزی کوهنوردان هیئت کوهنوردی شهرستان دنا با اهدای لوح سپاس و هدایایی از این کوهنوردان تقدیر و تشکر شد.

انتهای پیام/

عکسهای مربوط به ارسال تجهیزات برای بازسازی جان پناه پونه دنا

 

  1. علیرضا   آبان ۲۱, ۱۳۹۶  

    احسنت به همه عزیزان که این کار سختو با عشق و علاقه ای که داشتن به نحو مطلوب و شایسته انجام دادن .انشاله که ورزش شهرستان و استان قدر این جوانان رو بداند و حمایت کند

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
ترنم دنا
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار
css.php