طی بیانیه ای عنوان شد/

آمادگی سبز پوشان سپاه شهرستان دنا جهت کمک به زلزله زدگان استان کرمانشاه

تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶ | ۱۸:۵۰ ب.ظ
آمادگی سبز پوشان سپاه شهرستان دنا جهت کمک به زلزله زدگان استان کرمانشاه در پی وقوع حادثه تلخ و مصیبت‌بار زمین لرزه در غرب کشور که به جان‌باختن و زخمی شدن جمعی از هم‌میهنان عزیز انجامید،سپاه ناحیه شهرستان دنا ضمن تسلیت به خانواده این حادثه بیانه ای صادر کرد.

ترنم دنا؛ بسیج ناحیه مقاومت شهرستان دنا ضمن تسلیت به خانواده بازماندگان حادثه زلزله جنوب غرب کشور بویژه مردم کرمانشاه بیانه ای صادر کرد.

در این بیانیه آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

با نهایت تاسف و تألم درگذشت جمعی از هموطنانمان در حادثه زلزله غرب کشور به‌ویژه استان کرمانشاه را تسلیت عرض کرده و برای مصدومان این حادثه تاسف‌بار در مناطق زلزله‌زده، از خداوند متعال شفای عاجل مسالت داریم.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و بسیج به عنوان نیروهای خدوم و همیشه در صحنه ایران اسلامی از عمق وجود همگام با دیگر اقلیت ازکُرد و لُر، ترک و بلوچ ترکمن این جادثه غم انگیز رابه ملت ایران ، رهبر معظم انقلاب و مردم همیشه در صحنه کرمانشاه تسلیت گفته و همانگونه که رهبر معظم انقلاب در پیام تسلیتشان فرموده اند که همه دستگاه‌های لشکری و کشوری با همه همت و امکانات به یاری آسیب‌دیدگان بشتابند این نهاد مردمی و انقلابی با تمام وجود و امکانات به یاری عزیزان کُرد زبان در کرمانشاه خواهد پرداخت.

ولی امر مسلمین حضرت آیت الله خامنه ای مدظله العالی در پیام تسلیتی در این زمینه با فراخواندن نیروی های بسیجی ،سپاهی و ارتشی فرمودنده اند”ارتش و سپاه و بسیج، با نظم و سرعت به آوار برداری و انتقال مجروحان کمک کنند و دستگاه‌های دولتی چه نظامی و چه غیر نظامی همه‌ توان خود را برای یاری آسیب دیده‌ها و خانواده‌های آنان به صحنه آورند که در این زمینه سپاه ناحیه شهرستان دنا آمادگی صددرصدی خود برای هرگونه کمکی را اعلام می دارد.

بسیج ناحیه مقاومت شهرستان دنا در این بیانیه ضمن تسلیت دوباره با حادثه‌دیدگان این مصیبت بزرگ از صمیم قلب ابراز همدردی کرده و با تعظیم در برابر خواست و مشیت خداوند قادر متعال، آمادگی خود را برای کمک به حادثه‌دیدگان و هرگونه همکاری و مساعدت به مردم شریف مناطق زلزله‌ زده اعلام داشته و اطمینان می‌دهیم در این راه از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
ترنم دنا
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار
css.php