خبرنگار صدا و سیما در شهرستان دنا حقوق یک ماه خود را به مردم زلزله زده کرمانشاه هدیه کرد + عکس

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۶ | ۰۳:۵۴ ق.ظ
خبرنگار صدا و سیما در شهرستان دنا حقوق یک ماه خود را به مردم زلزله زده کرمانشاه هدیه کرد + عکس حمید رخشان، خبرنگان شبکه استانی دنا در شهرستان دنا حقوق این ماه خود را به مردم زلزله زده کرمانشاه هدیه کرد.

ترنم دنا؛ به دنبال وقوع زلزله ویرانگر غرب کشور و جان باختن جمعی از هموطنان در این حادثه تلخ و اندوهبار ،نماینده شبکه استانی دنا در شهر سی سخت  یک ماه از حقوق خود را برای کمک به زلزله زدگان کرمانشاه اختصاص دادند.

در پی حادثه و مصیبت زلزله ۷٫۲ ریشتری استان کرمانشاه که بسیاری از هموطنان ما را داغدار و ایران را عزادار کرد، حمید رخشان (خبرنگار و نماینده صدا و سیما در شهر سی سخت) بنابر وظیفه و عمل به مسئولیت های اجتماعی و همگام با ملت شریف ایران اسلامی که از هیچ کمکی دریغ نکردند وی نیز یک ماه از حقوق خود را برای کمک به عزیزان مصیبت دیده اختصاص داد.

رخشان در این خصوص به ترنم دنا گفت: خود را در غم هم وطنان داغ دیده شریک می دانم و ضمن عرض تسلیت به خانواده‌های داغدار و ابراز همدردی با مصیبت دیدگان زلزله غرب کشور امیدوار است این اقدام ناچیز همدردی کوچکی در برابر این مصیبت بزرگ باشد و التیامی بر دردهای زلزله زده.

انتهای پیام/

 

 1. سی سخت   آبان ۲۴, ۱۳۹۶  

  افرین براین مردانگی.ای کاش همه مسئولین وکارکنان اینکارراانجام بدهند.

 2. دنا   آبان ۲۴, ۱۳۹۶  

  اگر عمومی اعلام نمیکرد به نظرم خیلی بهتر بود .
  اجرشو پایمال کرد.

  • بی نام   آبان ۲۵, ۱۳۹۶  

   چطور میدونی اجرش رو پایمال کرد؟؟مگه تو خدایی؟؟اتفاقا کار خوب وبه جایی کرد،دمش گرم و قربون معرفتش

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
ترنم دنا
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار
css.php