در پی زلزله ۷.۳ ریشتری غرب کشور

دعوت فرماندار شهرستان دنا برای جمع آوری کمکهای مردمی به زلزله زدگان

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۶ | ۰۴:۰۹ ق.ظ
دعوت فرماندار شهرستان دنا برای جمع آوری کمکهای مردمی به زلزله زدگان فرمانداردنا گفت:با کمک های انسان دوستانه به یاری هموطنان کرمانشاهی خود بشتابیم.

ترنم دنا؛  فرمانداردنا با تسلیت درگذشت آسیب دیدگان زلزله کرمانشاه اظهارداشت و گفت:در واپسین ماههای محرم و صفر در استانهای غربی کشور شاهد وقوع زلزله ای ناخواسته بودیم که براثر آن شاهداز بین رفتن هموطنان خود در استان کرمانشاه شدیم .
بهشتی روی فرماندار دنا با تسلیت این فاجعه مصیبت بزرگ را غیر قابل جبران پذیر دانست گفت: همشهریان کرمانشاهی به جهت قرارگرفتن در مرز در هشت سال جنگ تحمیلی در دفاع از مرزوبوم ایران اسلامی همیشه مورد تهاجم نیروهای بعث عراق قرار گرفته و با پاسداری از مرزهای کشور و شهادت جوانان امروز شاهد امنیت و ارامش هستیم.
نماینده عالی دولت در دنا درادامه گفت :کمک و یاری رساندن به همنوعان خود را یک وظیفه انسانی بوده و باید همه دستگاههای اجرایی و دولتی بادر این امروز خیرخواهانه مشارکت داشته باشند.
ایشان اظهار داشت با تدابیر و برنامه ریزهای صورت گرفته از اهالی شریف و مردم دوست شهرستان دنا خواست کمک های انسان دوستانه خود راکه تاکنون باهمکاری سپاه ناحیه دنا و جمعیت هلال احمر انجام گرفته می توانند با تحویل به انها در این امر خیر مشارکت داشته باشند.

انتهای پیام/

 

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
ترنم دنا
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار
css.php