همدردی زیبای کارکنان شهرداری سی سخت با مردم حادثه دیده کرمانشاه

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۶ | ۱۱:۴۷ ق.ظ
همدردی زیبای کارکنان شهرداری سی سخت با مردم حادثه دیده کرمانشاه کارکنان شهرداری سی سخت ۵۰۰ هزار ریال از حقوق این ماه خود را به مردم کرمانشاه تقدیم کردند.

ترنم دنا،شهردار سی سخت با اعلام این خبر افزود:حادثه ناگواری که برای هم وطنان کرمانشاهی به وقوع پیوست و تا کنون سبب از دست دادن تعداد زیادی از هم وطنان عزیزمان بوده ایم نه تنها سبب ناراحتی مردم کشور ایران بلکه تمامی جهانیان گردید و با توجه به اینکه مناطق زلزله زده در حال حاضر از آب آشامیدنی برخوردار نمی باشند لذا شهرداری سی سخت با ارسال ۱۵۰۰ عدد آب معدنی به مناطق زلزله زده همچون سایر نقاط کشور سعی در برطرف کردن کمبود آب شرب برای مردم زلزله زده کرمانشاه را دارد.

محمد حسینی در ادامه عنوان کرد:پرسنل شهرداری سی سخت  که بیش از ۱۰۰ نفر می باشند در اقدامی دیگر تصمیم به کسر مبلغ ۵۰۰ هزار ریال از حقوق این ماه خود و ارسال آن برای کمک به هم وطنان کرمانشاهی کردند.

شهردار سی سخت با تاکید بر این که کمک به مردم حادثه دیده کرمانشاه وظیفه هر انسان می باشد و برای کسر این مبلغ از حقوق کارمندان شهرداری اجباری نیست بلکه با رضایت کارمندان صورت میگیرد گفت:همه میدانند شهرداری سی سخت در پرداخت حقوق کارکنان خود با مشکلات زیادی رو به رو بوده است ولی کارکنانی که تمایل به کسر مبلغ ۵۰۰ هزار ریال از حقوق این ماه خود و کمک به مردم حادثه دیده باشند این کسر حقوق صورت خواهد گرفت که تا کنون از استقبال خوبی برخوردار بوده است.

محمد حسینی در پایان خاطر نشان کرد:امید است مردم و مسئولین دستگاه های اداری جهت رفع مشکلات مردم زلزله زده کرمانشاه نهایت همکاری را با دستگاه های متولی داشته و از هیچ کمکی در این خصوص دریغ نکنند.

انتهای پیام/

  1. سی سخت   آبان ۲۴, ۱۳۹۶  

    احسنت بر شهردار محترم و کارکنان شهرداری

  2. ناشناس   آبان ۲۴, ۱۳۹۶  

    بزرگی قلب بزرگ میخواد نه جیب پرپول.درود به شرفتان

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
ترنم دنا
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار
css.php