رئیس آب و فاضلاب روستایی شهرستان دنا خبر داد:

بهره برداری از بزرگترین طرح آب رسانی در شهرستان دنا

تاریخ انتشار: شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ | ۰۴:۵۰ ق.ظ
بهره برداری از بزرگترین طرح آب رسانی در  شهرستان دنا  مرحله اول بزرگترین طرح آب رسانی شهرستان دنا با اعتباری افزون بر ۳ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان به بهره برداری رسید.

ترنم دنا؛رئیس آب فاضلاب روستایی شهرستان دنا با بیان اینکه مرحله اول این طرح با هدف آبرسانی به روستا‌های کریک و دارشاهی با حفاری چاهی به عمق ۲۰۰ متر اجرا و به بهره برداری رسید گفت: احداث شبکه برق با نصب ترانسفورماتور، احداث ساختمان موتور خانه با زیربنای ۵۰ متر، خط انتقال به طول ۸ کیلومتر با لوله ۸ اینج از اقدامات انجام شده مرحله اول این طرح است.

کریمی با بیان اینکه این طرح با آب دهی ۷۰ لیتر در ثانیه، آب آشامیدنی ۵۰۰ خانوار را تامین می‌کند اضافه کرد: اعتبار این پروژه ۳ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی است.

رئیس آب فاضلاب روستایی شهرستان دنا ادامه داد: با اجرای مرحله دوم این طرح به طول ۱۵ کیلومتر، خط لوله انتقال آب ۱۵ روستا با جمعیتی افزون بر ۸ هزار خانوار از نعمت آب آشامیدنی برخوردار می‌شوند.

کریمی افزود:امروز و همزمان با بهره برداری از این طرح، دو منبع بزرگ ۵۰۰ و ۱۰۰ متر مکعبی برای روستا‌های تل گاه وکل حسن آباد نیز به بهره برداری رسید.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
ترنم دنا
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار
css.php