نماینده بویر احمد و دنا درکمیته برنامه ریزی دنا عنوان کرد:

توزیع ۱۹ میلیارد اعتبار توازن منطقه ای در دنا / کار جهادی کنید و از هیچ کس هراسی نداشته باشید +تصاویر

تاریخ انتشار: شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ | ۱۶:۱۹ ب.ظ
توزیع ۱۹ میلیارد اعتبار توازن منطقه ای در دنا / کار جهادی کنید و از هیچ کس هراسی نداشته باشید +تصاویر جلسه کمیته برنامه‌ریزی شهرستان دنا با حضور نماینده بویر احمد و دنا در مجلس شورای اسلامی ،فرماندار دنا،نماینده سازمان برنامه و بودجه استان،فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دنا و اعضای شورای اداری این شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد.

ترنم دنا؛ در این نشست کمیته برنامه ریزی شهرستان دنا اعتبارات توازن منطقه ای یا همان اعتبارات ماده ۱۸۰ گذشته بین دستگاه‌های اجرایی شهرستان دنا توزیع شد.

غلام محمد زارعی نماینده بویر احمد و دنا در این نشست ضمن تسلیت شهادت امام حسن مجتبی و امام رضا (ع) اظهار داشت: ۱۹۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات توازن برای توسعه پروژه های عمرانی،آب،جاده،برق و گاز اختصاص داده شد.

زارعی گفت:توزیع این اعتبار در بخش های مختلف در شهرستان دنا سبب  پیشرفت پروژه های با پیشرفت ۹۰ درصد می شود و این امر سبب پیشرفت شهرستان دنا در حوزه های مختلف خواهد شد.

نماینده مردم بویر احمد و دنا با بیان اینکه شهرستان دنا از مجموع اعتباراتی که تا کنون به آن اختصاص داده شده است قریب به ۷۰ میلیارد تومان است گفت:  خروجی این جلسات باید عملی شود و توزیع اعتبارات باید به گونه ای باشد که نتیجه مثبتی در پیشرفت شهرستان داشته باشد و کار آن تحویل مردم شود، ابراز کرد:از مسئولین و به خصوص فرماندار دنا می خواهم اگر دستگاهی کوتاهی کندو نتواند کار خود را به جلو ببرد باید مورد سئوال قرار گیرد و در نمره ارزشیابی آنها لحاظ شود.

زارعی به کار جهادی مسئولان برای مردم و پیشبرد اهداف انقلاب تأکید کرد وگفت:کسی که کار جهادی می کند و برای خدا کار انجام می دهد نباید امروز از کسی بترسد.

وی گفت:ضمن اینکه پیمانکاران پروژه ها باید تشویق گردند باید به آنه کمک شود تا پروژه های شهرستان در ریل حرکت قرار گرفته و حرکت رو به جلویی داشته باشند.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
ترنم دنا
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار
css.php