غبار روبی و عطر افشانی گلزار شهدای سی سخت به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج + تصاویر

تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ | ۰۹:۳۵ ق.ظ
غبار روبی و عطر افشانی گلزار شهدای سی سخت به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج + تصاویر به مناسبت هفته بسیج، قبور مطهر شهدای شهر سی سخت غبارروبی و عطر افشانی شد.

ترنم دنا؛ در سومین روز از هفته بسیج مسئولین شهرستان دنا به اتفاق جمعی از بانوان پایگاه های بسیج شهرستان دنا با آرمان‌های والای امام راحل و شهدا تجدید بیعت کردند.

در این آیین معنوی که با حضور فرماندار دنا،امام جمعه سی سخت،شهردار سی سخت،فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دنا،جانشین فرمانده نیروی انتظامی دنا،دادستان دنا و سایر مدیران دستگاه های اداری شهرستان دنا بر روی گلزار شهدای سی سخت برگزار گردید ضمن غبار روبی و عطر افشانی مزار شهیدان دفاع مقدس باری دیگر با آرمان های امام راحل و شهدای انقلاب تجدید میثاق کردند.

حجت الاسلام ناصر مصباح نژاد ضمن تبریک هفته بسیج به پیروزی جبهه مقاومت اسلامی بر داعش اشاره کرد و گفت:در پی پیروزی تاریخ‌ساز جبهه مقاومت اسلامی عراق و سوریه بر فتنه تروریسم تکفیری و پایان یافتن سیطره داعش که با پایین کشیدن پرچم این گروه آمریکایی – صهیونیستی در «ابوکمال» رقم خورد،عزت و سربلندی را برای ایران اسلامی و سایر امت اسلامی به بار آورد.

امام جمعه سی سخت گفت:هفته بسیج فرصت مناسبی است هم برای اینکه رشادت ها و مجاهدت هایی که رزمندگان در طول انقلاب از ابتدا و به ویژه در دفاع مقدس انجام داده اند، گرامی داشته شود و هم یک پیامی از وحدت و انسجام مردم و مسئولین این نظام برای دشمنان داخلی و خارجی، به ویژه آمریکا و رژیم صهیونیستی و همه عوامل پشت پرده آنان مخابره نماید.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
ترنم دنا
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار
css.php