آموزش و میدان تیر بسیجیان گردان بیت المقدس حوزه مقاومت بسیج محمد رسول الله ص سی سخت + تصاویر

تاریخ انتشار: جمعه ۱۰ آذر ۱۳۹۶ | ۱۹:۱۵ ب.ظ
آموزش و میدان تیر بسیجیان گردان بیت المقدس حوزه مقاومت بسیج محمد رسول الله ص سی سخت + تصاویر فرمانده حوزه مقاومت بسیج محمد رسول الله (ص) سی سخت گفت: میدان تیر و آشنایی با تاکتیک های نظامی و جنگ نرم برای بیش از ۷۰ نفر از بسیجیان حوزه مقاومت بسیج محمد رسول الله سی سخت در میدان تیر این شهر برگزار شد.

ترنم دنا؛ستوان یکم پاسدار رضا هارونی افزود: این دوره با هدف فراخوان گردان بیت المقدس حوزه مقاومت بسیج محمد رسول الله (ص) سی سخت و افزایش معرفت و بصیرت سیاسی و فرهنگی و بالابردن توان نظامی بسیجیان و و انسجام بسیجیان گردان بیت المقدس برگزار شد.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج محمد رسول الله سی سخت ابراز داشت: در این راستا آموزش های لازم تاکتیکی و تکنیکی نظامی، زندگی در شرایط سخت، امداد و نجات و آمادگی برای شرکت در رزمایش ها به بسیجیان بصورت تئوری و عملی آموزش داده شد.

ستوان هارونی با اشاره به اهمیت برگزاری دوره‌های آموزشی برای بسیجیان اظهار داشت: آگاهی بخشی و بصیرت افزایی مهم‌ترین استراتژی در مقابله با جنگ نرم دشمنان است.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج محمد رسول الله سی سخت یادآور شد: همه باید در کنار بسیج برای ایجاد خودباوری و اعتماد به نفس در بین جوانان، ترویج روحیه شهادت طلبی، ترویج انگیزه‌های الهی و ولایت مداری و ایجاد روحیه سلحشوری و ضد استکباری همکاری و تلاش کنند.

انتهای پیام/

   

  1. ناشناس   آذر ۱۱, ۱۳۹۶  

    درود برشیر دلان میدان تیر

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
ترنم دنا
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار
css.php