کد خبر : 21745
تاریخ انتشار : جمعه ۱۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۹:۳۷
309 بازدید بازدید

دشمن امروز جهان اسلام آمریکا و اسرائیل است / اگر امروز این جریان دانشجویی راهش را کج برود جامعه دچار مشکل خواهند شد

دشمن امروز جهان اسلام آمریکا و اسرائیل است / اگر امروز این جریان دانشجویی راهش را کج برود جامعه دچار مشکل خواهند شد

خطیب جمعه شهر سی سخت گفت:دانشجویان باید امروز مراقب عناصر استکبار و منافقین باشند و اگردامروز این جریان دانشجویی راهش را کج برود جامعه دچار مشکل خواهند شد.

ترنم دنا؛ آرامش ابدی:حجت الاسلام ناصر مصباح نژاد درخطبه های نماز جمعه شهر سی سخت به تقوا و خوشنودی خداوند اشاره کرد و گفت:برای خوشنودی خداوند بایدخوشنودی خالق را بر خوشنودی خلق مقدم بشماریم.
وی در ادامه به شخصیت پیامبر مکرم اسلام اشاره کرد و افزود:یکی از ویژگیهای پیامبر اسلام وجود مقدس حضرت محمد) ص) عنوان اولین مخلوق خداوند است.
خطیب جمعه مرکز شهرستان دنا شریعت پیامبر اسلام را یکی دیگر از ویژگیهای حضرت محمد) ص)دانست و افزود:امتیازی که امروز شریعت دین محمدی دارد کامل و جامع بودن این دین بزرگ است.
نیاز امروز به قرآن بیشتر از گذشته است
مصباح نژاد کتاب اسمانی قرآن را امتیاز دیگر پیامبر اکرم داست و گفت:امروز باید اموزه های قران را بیشتر در جامعه گسترش دهیم و انس با انرا بیشتر از گذشته کنیم.
وی ادامه داد:قرآن کتابی فرا زمان و مکان است و غذای روح امروز انسان تلاوت های اسمانی این کتاب بزرگ است.
کوثر دنیای ژرف اندیش عبودیت است
خطیب جمعه شهر سی سخت وجود مقدس حضرت فاطمه) س) را یکی دیگر از امتیازهای متمایز کننده پیامبر اکرم دانست و افزود:کوثر دریای ژرف اندیش وفاداری برای انبیا الهی است.
مصباح نژاد وجود حضرت علی) ع)را به عنوان داماد پیامبر اسلام را یکی از امتیازات ویژه حضرت محمد) ص)دانست و بیان داشت:وجود مقدس حضرت علی به عنوان داماد؛وصی و جانشین پیامبر یکی از ویژگیها و امتیازات ویژه پیامبر مکرم اسلام است.
امام جمعه شهر سی سخت در خطبه های دوم نماز دشمن شکن جمعه این شهر به مناسبت های پیش رو اشاره کرد و گفت:دوازده ربیع الاول میلاد حضرت محمد) ص)به روایت برادران اهل سنت است.
میلاد پیامبر اسلام عید وحدت جامعه مسلمین شود
مصباح نژاد ادامه داد:این روز باید عیدی همدلی؛ وحدت ؛برادری و اخلاق باشد.
وی با بیان اینکه تمامی بزرگان اهل سنت شاگردان امام صادق) ع)بودند تصریح کرد:منطق اهل بیت ما دوستی و وحدت در جهان اسلام است.
عده ای جاعل امروز فریب شیطان را خورده اند
خطیب جمعه شهر سی سخت گفت:این تفرقه افکنی ها و اتش خشم و کینه و برادر کشی که عده ای جاعل راه انداخته اند از القاعات شیطان است.
مصباح نژاد ادامه :امروز شیطان بزرگ و اسراییل به دنبال تفرقه در جهان اسلام است که عزت جهان اسلام روزی انها را نابود خواهد کرد.
وی تصریح کرد:اگر مذاهب اسلامی با هم باشند و این غده های سرطانی از بین برود روز عزای اسراییل فرا خواهد رسید.
وحدت از واجبات امروز دنیای اسلام است
امام جمعه شهر سب سخت گفت:اهل بیت ما منادی وحدت بودند و وحدت یک واجب و ضرورت اجتناب ناپذیر برای جهان اسلام است و مسلمان باید حول محور پیامبر و قران متحد شوند و دوست دشمن را بشناسند.
مصباح نژاد گفت: دشمن امروز جهان اسلام امریکا اسراییل است.
امروز جامعه نیازمند ارامش است
وی ادامه داد: متاسفانه برخی نیرو ها در داخل بر طبل انشقاق می گوبند که ما به انها می گوییم انتقاد و خیر مردم سر جای خودش اما امروز باید از تفرقه بپرهیزید.
مصباح نژاد تصریح کرد:امروز سخن و کلام ما وحدت است و نباید این وحدت را در بازیهای سیاسی خود با خلل مواجه کنیم.
وی به روز دانشجو ۱۶آذر اشاره داست و افزود:دانشجویان امروزی باید با تاسی از اساتید بزرگی همانند چمران در زمینه انقلابی زیستن بکوشند.
دانشجوی ما باید انقلابی وار در صحنه حاضر باشد
مصباح نژاد بیان کرد:دانشجویان باید امروز مراقب عناصر استکبار و منافقین باشند و اگردامروز این جریان دانشجویی راهش را کج برود جامعه دچار مشکل خواهند شد.
وی ادامه داد:امروز دانشجوی ما باید انقلابی باشد و با بصیرت جلوی تفرقه های دشمن بایستد.
خطیب جمعه مرکز شهرستان دنا به دیدار رهبرمعظم انقلاب با فرماندهان نیروی دریایی ارتش اشاره کرد و افزود:همانگونه که معظم الله فرمودند شهادت خسارت ندارد و امروزعزت ما باید درهمه زمینه ها بیشتر از گذشته باشد.
مصباح نژاد به پیام معنا دار معظم االله به جشنواره سراسری زکات اشاره داشت و افزود:این پیام دارای نکات مهم و پیام های زیادی بود و باید در این زمینه استغفار کنیم و در این زمینه که زکات برای جامعه بسیار مهم و تاثیر گذار است بکوشیم.

انتهای پیام/ سفیر دنا

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

اخبار وپژه

    Sorry, no posts matched your criteria.

تابناك وب تابناك وب تابناك وب ترنم دنا تابناك وب تابناك وب
css.php