پیام تسلیت فرماندار دنا در پی درگذشت زنده یاد علی قاسیمان

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۶ | ۱۵:۰۱ ب.ظ
پیام تسلیت فرماندار دنا در پی درگذشت زنده یاد علی قاسیمان فرماندار شهرستان دنا طی پیامی درگذشت علی قاسیمان یکی از آتش نشانان شهرداری سی سخت که به دلیل ایست قلبی در محل کار خود جان خویش را از دست داده بود با ارسال پیامی درگذشت وی را تسلیت گفت.

ترنم دنا؛ عباس بهشتی رو فرماندار دنا در پی درگذشت ناگهانی زنده یاد علی قاسیمان یکی از کارکنان آتش نشانی شهرداری شهر سی سخت پیامی صادر کرد که متن پیام بدین شرح است:

کل نفس ذائقه الموت ثم الینا ترجعون

خدمت به خلق و گام برداشتن برای مردم عزیز و شریف میهن اسلامی در بخش های مختلف، لوح اقتدار ،افتخار و پشتوانه ای معنوی و بزرگ و گران سنگی است که مسوولین و بزرگان این مرز وبوم در حوزه های مختلف،برای ان مفتخر بوده و این مهم موجب سربلندی آنان در پیشگاه خداوند متعال می شود.

اندوه ناشی از فقدان مردان بزرگ که شکوه شخصیت آنان در طی سالیات متمادی سایه گستر جامعه ما بوده، سنگین و طاقت فرساست و چنین ضایعه ای برای مردمی که در سیمای نیک مردانی این چنین نشانه های درستی و راستی را به تماشا نشسته اند بسیار اندوهناک تر است، اینک در غم فقدان همکار عزیزمان مرحوم علی قاسمیان از محبان اهل بین ائمه اطهار، که خدمات ارزنده ای در شهرداری سی سخت برای خدمت به همشهریان انجام داده به سوگ نشسته ایم.

این جانب ضمن ابراز نهایت تأثر و تأسف، مراتب تسلیت خود را به خانواده محترم شهید قاسیمان، شهردار و اعضای محترم شورای اسلامی شهر سی سخت، کارکنان و کارمندان شهرداری تقدیم می دارم، از خداوند متعال برای بازماندگان صبر و برای آن مرحوم علو درجات را مسئلت دارم. روحش شاد و یادش جاودانه باد

عباس بهشتی روی

فرماندار دنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
ترنم دنا
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار
css.php