گزارش تصویری از جشن انقلاب و مراسم کلنگ زنی دو بیمارستان سی سخت و پاتاوه

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ | ۱۸:۳۷ ب.ظ
گزارش تصویری از جشن انقلاب و مراسم کلنگ زنی دو بیمارستان سی سخت و پاتاوه پروژه احداث ۲ بیمارستان ۳۲ تختخوابی سی‌سخت مرکز شهرستان دنا و شهر پاتاوه با حضور استاندار کهگیلویه و بویراحمد و نماینده مردم شریف بویر احمد و دنا کلنگ‌زنی شد.

ترنم دنا، پروژه احداث ۲ بیمارستان ۳۲ تختخوابی سی‌سخت مرکز شهرستان دنا و شهر پاتاوه با حضور استاندار کهگیلویه و بویراحمد و نماینده مردم شریف بویر احمد و دنا کلنگ‌زنی شد.

به گزارش ترنم دنا، ظهر امروز با حضور استاندار کهگیلویه و بویراحمد، غلام‌محمد زارعی نماینده مردم بویراحمد و دنا،پژمان نیک اقبالی معاون سابق عمرانی استاندار کهگیلویه و بویر احمد، اورنگ ایلامی رئیس دانشگاه علوم پزشکی،فرماندار دنا،دکتر محرابی معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد،دکتر وفایی رئیس بیمارستان امام سجاد یاسوج و جمعی از مسوولان استانی و شهرستانی پروژه احداث دو بیمارستان ۳۲ تخت‌خوابی سی‌سخت و پاتاوه کلنگ‌زنی شد.

تصاویر تکمیلی

  1. ناشناس   بهمن ۱۹, ۱۳۹۶  

    چه خوب می شد اگر مسئولان ما برنامه های خودر با اوقات نماز تنظیم می کردند. وباز چه بهتر که در هنگامه این اوقات اصل مطلب را به جا می آوردند. اگر قیام کربلایی صورت گرفت ،اگر انقلاب اسلامی صورت گرفت همه در راستای حفظ ارزش هابه خصوص برگزاری نماز در اول وقت و… بود. وچه برکتی دارد کاری که در آن این ارزش ها متجلی باشد. ما اگر در حیطه مسئولیت خود در نظام جمهوری اسلامی این اصول را بی توجه باشیم فعلمان خیری نخواهد داشت.برکت اعمال وافعال ما به یمن یاد خدا خواهد بود. چه در این صورت همه کارهایمان هم رنگ خدایی خواهد گرفت.

  2. سی سختی   بهمن ۱۹, ۱۳۹۶  

    با تشکر از پوشش خبری شما

  3. سی سختی نژاد   بهمن ۲۰, ۱۳۹۶  

    آخ و بخت مردم ساده لوی سی سخت آخ و بختتون که ایتو ساده نگرو بی ریایین آخ و دس ظاهر سازی بعضی از افراد در تصاویر انگار آسمون دوشقه وابیه و طلا سیشون هی ایریزن جناب زارعی شما همون فاضلاب احداثی در ۵۰ متریته …… پاک کن بیمارستان پیشکشت!!!

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
ترنم دنا
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار
css.php