کد خبر : 22439
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۱
660 بازدید بازدید

یادداشت؛

واکنش مسئول بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد به نامه حامیان احمدی نژاد به رهبری

واکنش مسئول بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد به نامه حامیان احمدی نژاد به رهبری

نامه منتشره چیز جدید و موضوع خاصی در حد و اندازه شخصیت‌های پیوست نداشته است

ترنم دنا؛شهرام مهدوی‌مطلق رئیس سازمان بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد، طی یادداشتی در جوابیه نامه سرگشاده جمعی از منتسبان و مسئولان ادوار گذشته بسیج دانشجویی به مقام معظم رهبری در حمایت از بهاری‌ آورده است: نامه ای سرگشاده با امضای چندین نفر به رهبر انقلاب و تحلیلی از شرایط موجود و نهایتا ارایه پیشنهاداتی به رهبری برای اجرا ،جهت بهبود و تحول در شرایط ادعایی موجود، آنجا جالب و غیر منتظره و چه بسا منتظره می‌نماید که نام چندین نفر با عنوان مسئول و یا عضو شورای بسبج دانشجویی ذکر شده است. سخن ما مشخصا با همان تعدادی است که در سوابق خود از عناوین مختلف بسیج دانشجویی استفاده کرده‌اند.

نامه منتشره چیز جدید و موضوع خاصی در حد و اندازه شخصیت‌های پیوست نداشته

نگارنده افتخار خود را خادمی بسیج دانشگاه در دهه ۸۰ می‌داند ولی عندالزوم مدارک و مدارجی تا سطح phd از دانشگاه‌های تراز کشور و عضویت در مجامع نخبگانی خواهد داشت نه تنها منکر بسیاری از موارد، پیشنهادات، انتقادات و مشکلات طرح شده و هویت حقیقی و حقوقی نویسندگان و یا حامیان متن نیستیم، بلکه موادی از متن هم قابل بحث و تامل ما نیز می‌باشد.

ما که هیچ خود رهبر فرزانه انقلاب هم بارها بر سلایق و علایق مختلف در اداره کشور تاکید داشته و رسمیت داده (نمونه عینی مجمع تشخیص ) و از انتقاد و پیشنهاد به شخص خودشان هم استقبال کرده است، اما ذکر چند نکته بسیار حائز توجه است؛

فهوای نامه منتشره چیز جدید و موضوع خاصی در حد و اندازه شخصیت‌های پیوست نداشته و عینا روی دیگر نامه‌های مرسوم این روزها بوده که هر کس و ناکس برای رهبر مظلوم و مقتدر ایران اسلامی می‌نویسد، با این تفاوت که سر و ته آن آزادی یکی دو نفر معلوم الحال و سپردن حکومت به شخصی بود که ۸ سال مقدرات کشور و ۶ سال کلان شهر تهران در ید آنان بود و البته خدمات قابلی هم داشتند.

ولایت در طول تاریخ اسلام و انقلاب همواره محل آزمایش‌های عظیم برای دوستی‌های ناقص و دشمنی‌های کامل بیعت‌های سطحی و عداوت‌های عمیق بود و هست تا قتل علی در محراب و بریدن سر حسین در روز روشن توجیه نشد، کسی جرائت چنین حرکت جسورانه‌ای را نداشت و اتفاق‌های تاریخی همواره زمینه سازی شدند، بعد به وقوع پیوستند.

ولایتمداری رابطه و ضابظه نمی‌شناسد

شما که در بسیج دانشجویی بودید، نیک دانید که نامه نگاری به ولی فقیه را چه کسانی و با چه اهدافی و دقیقا از چه زمانی شروع کردند و نیک‌تر می‌دانید برای ولایتمداری عنوان‌های قراردادی و ادعایی بسیجی، سربازی، سرداری، طلبه و حتی فرزندی و برادری و خانوادگی مصونیتی و تضمینی نمی آورد و تنها تا آخر ایستادن ملاک است در منشور نحستین بسیج دانشجویی ولایت خط قرمز هر دانشجوی بسیجی است.

با مرور وقایع، بدر و حنین، خیبر و جبهه طولانی صفین تاکربلا،کینه‌های متحجرانه و روشنفکرانه شروع انقلاب از منافقین تا باند مهدی هاشمی معدوم و فتنه‌های ۶۸ ،۷۸ و۸۸ و انحراف و ریزش دوستان انقلاب از رئیس جمهور گرفته تا سرباز و سردار همه و همه گواه روشنی است که امروز نامه تنی چند هر چند معدود و محدود به عنوان بسیجی و یا هر عنوان ارزشی دیگر به ولی فقیه همان اندازه که غیر عادی است عادی هم هست، همان اندازه که بعید و دور به نظر می‌رسد، قریب و نزدیک هم هست، انشاالله برای ما و شما هرگز چنین مباد!

خوشحالی دشمن از عناوین بسیج دانشجویی در این نامه، گویای واقعیت شماست

هتک حرمت، حدنشناسی، خودشیفتگی در این نامه در کنار خوشحالی دشمن کمین گرفته و دندان تیز کرده، شادی لندن نشینان خارجی و داخلی، استقبال رسانه‌های ضد اسلام و انقلاب از عناوین بسیج دانشجویی در آن،گویای این واقعیت است که دانسته یا نادانسته، خواسته یا ناخواسته، به قصد عدالت و یا با توهم نزدیکی به ولایت، نامه سرگشاده شما به رهبری، این گونه وانمود می‌نماید که نشانه‌های آشکاری از یک تلاش خائنانه و ارتجاعی متحجرانه و بیماری بدخیمی است که قصدش چیزی جز تکرار تاریخ نیست.

برای انقلاب تاریخ مصرف و برای رهبری دینی تعیین تکلیف نمودن کجا در سیره بسیجیان حقیقی بوده

با ادعای نخبه انقلابی و دانشجوی بسیجی برای انقلاب تاریخ مصرف و زمان ختم تعیین کردن و برای رهبری دینی و ولی فقیه تعیین تکلیف نمودن و در یک کلام نامه سرگشاده به مولای خود نوشتن کجا در سیره بسیجیان حقیقی و نخبگان انقلابی اعم از گذشته و حال روا بود؟؟ آیا مرز خصومت و انتقاد و یا اخلاق رقابت سالم را نمی‌دانیم؟ مرز خود با دیگر نویسندگان نامه به رهبری اعم از چپ و راست و معتدل و معترض و مخالف و معاند در کجای نامه شما لحاظ شده و اساسا این گونه برخورد با رکن رکین انقلاب و یادگار بزرگ امام راحل کی در شیوه بسیجیان و انقلابی‌ها مرسوم بوده است؟!

آیا اقیانوس عظیم بسیج و نیروی پرشور و شعور بسیج دانشجویی را نمی‌شناسید؟ چگونه قانع و راضی شدید برای دفاع از یک شخص مجرم (کم و زیادش بماند) اینگونه بر هویت حقیقی و حقوقی خود چوب حراج بزنید؟ اگر عضوی از بسیج دانشجویی بودید یا در تشکل‌های انقلابی عضو بودید هنوز می‌توانید باشید و به برادری‌های سابق برگردید مبادا شامل این سخن امام راحل شویم که فرمودند! خون دلی که پدر پیرتان از دست مدعی‌ها خورده است هرگز از فشار و سختی های دیگران نخورده است.

انتهای پیام/

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

اخبار وپژه

تابناك وب تابناك وب تابناك وب ترنم دنا تابناك وب تابناك وب
css.php