رجایی نسب:سید باقر تلفنی با من تماس داشت/اعلام حمایت از من نمودند.

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۴ | ۱۹:۰۱ ب.ظ
رجایی نسب:سید باقر تلفنی با من تماس داشت/اعلام حمایت از من نمودند. پایگاه خبری ترنم دنا (TARANOMEDENA.IR) به گزارش ترنم دنا نقل از چهار فصل سید باقر موسوی حمایتش را تلفنی از من اعلام کردند وی در رابطه با حمایت سید باقر موسوی از خود گفت: آقای موسوی تصمیم شورای اصلاح طلبان را قبول ندارند و محافل و مجالس هر کس با ایشان تماس گرفته است نظرشان […]

پایگاه خبری ترنم دنا (TARANOMEDENA.IR)

به گزارش ترنم دنا نقل از چهار فصل

سید باقر موسوی حمایتش را تلفنی از من اعلام کردند
وی در رابطه با حمایت سید باقر موسوی از خود گفت: آقای موسوی تصمیم شورای اصلاح طلبان را قبول ندارند و محافل و مجالس هر کس با ایشان تماس گرفته است نظرشان با من رجائی نسب بوده است و ایشان در تماس تلفنی با خود من، حمایتشان را از من اعلام کردند وبسیاری از نزدیکانشان هم به طرفدارانمن پیوسته اند و در عمل این حرف اثبات شده است.

رجایی نسب خاطر نشان کرد: شاید سید باقر به دلایلی حضور فیزیکی نداشته و نتوانند اینگونه اعلام کنند اما اطلاع رسانی اعلام حمایت سید باقر موسوی از من توسط ستاد تبلیغاتی من کاملاٌ صحیح، در کمال صداقت و به جا بوده است.

وی با توجه به اینکه برخی دیگر کاندیداهای اصلاح طلب اعلام حمایت موسوی را منتصب به خودشان می دانند تصریح کرد: مجموعه ای که خودشان را گزینه نهایی مورد نظر سید باقر موسوی اعلام می کنند تعداد زیادی از آنها میثاق نامه را با آقای موسوی امضا نکردند و حدس می زنم آقای موسوی تکذیبیه ای برای دروغ بودن ادعای دیگر کاندیدا ها صادر کرده باشند.

رجایی نسب در پاسخ به سوالی مبنی براینکه چرا کاندیداها اصراردارند که اقای موسوی از آنان حمایت کند مگر خودشان وزن سیاسی خاصی ندارند، گفت: من اصرار ندارم موسوی از من حمایت کند ولی با صندوق های رأی قهر نیستیم و دنبال رأی آوری هستیم.

وی در رابطه لغو مناظره انتخاباتی با حضور تن از دیگر کاندیداهای بویرزاحمد و دنا گفت: رقبای ما باید خودشان پاسخگوی عدم پذیرفتن حضور در بین دانشجویان باشند. به اعتقاد من که دانشجو باید حرف هایش را بزند و ما نامزد های انتخاباتی باید پاسخگوی این قشر باشیم و من هیچ گاه از این محیط ها فراری نخواهم بود.

وی در پاسخ به وجود برخی شایعات برای خریدن رأی مردم بوسیله پول و مواد غذایی و… گفت: شنیده ام که چنین اتفاقی افتاده است اما همه بدانید که خریداری رأی کاربسیار غلط و اشتباهی است و بنده از این کار متنفرم، سرمایه خاصی برای انجام الین عمل هم ندارم، اما این کاراهانت صریح و اوج جسارت به مردم ماست.

rajaie (2)

 1. دنا   اسفند ۵, ۱۳۹۴  

  وای این یکی دیگه خیلی زرنگه روز آخری چه میگه
  اما من موندم چرا فاطمه هاشمی دیروز برای ایشون سخنرانی نکرد
  مگه ایشون مورد تایید سید باقر نیستن به قول خودشون
  سید اصلاحات مرد مدبریه
  مطمئنا اونقدر هم شهامت دارن که بیاد و بگه کی مورد حمایت منه
  آقایون سید باقر مرد بزرگیه مرد عمله خودتون رو درحدش قرار ندین

 2. هموطن   اسفند ۶, ۱۳۹۴  

  آقا سید قربون جدت برم . این قبری که روش نشسته اید مرده توش نیست سیدباقر از نظر ما که اصلاحطلب هستیم مرده .چون ایشون چوب حراج به اصلاحات زده و انشاء الله عبور از باقر کلید خواهد خورد

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
ترنم دنا
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار
css.php