اعلام حمایت هنرمندان موسیقی،نمایش،هنرهای تجسمی و خوشنویسی شهر سی سخت از دکتر محمد بهرامی + متن نامه

تاریخ انتشار: پنج شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۴ | ۰۵:۱۳ ق.ظ
اعلام حمایت هنرمندان موسیقی،نمایش،هنرهای تجسمی و خوشنویسی شهر سی سخت از دکتر محمد بهرامی + متن نامه پایگاه خبری ترنم دنا (TARANOMEDENA.IR) به گزارش ترنم دنا،جمعی از هنرمندان موسیقی،نمایش،هنرهای تجسمی و خوشنویسی شهر سی سخت از دکتر محمد بهرامی کاندیدای مورد حمایت اصلاح طلبان شهرستان های بویر احمد و دنا اعلام حمایت نمودند. متن بیانیه بدین شرح می باشد: به نام خالق هنر بدون شک هنرمندان،بخصوص هنرمندان شهر سی سخت از  جمله ااقشاری […]

پایگاه خبری ترنم دنا (TARANOMEDENA.IR)

به گزارش ترنم دنا،جمعی از هنرمندان موسیقی،نمایش،هنرهای تجسمی و خوشنویسی شهر سی سخت از دکتر محمد بهرامی کاندیدای مورد حمایت اصلاح طلبان شهرستان های بویر احمد و دنا اعلام حمایت نمودند.

متن بیانیه بدین شرح می باشد:

by

به نام خالق هنر

بدون شک هنرمندان،بخصوص هنرمندان شهر سی سخت از  جمله ااقشاری هستند که همواره و بی رحمانه مورد بی مهری های متحجرانه و بدون تفکر نماینده ها و مسئولین بی کفایت گذشته واقع شده اند و زخم های دردناک بسیاری بر پیکرشان زذه شد،که بسیاری بر این زخم ها به جای مرهم نمک پاشیدند.

این بار می خواهیم کسی را وکیل خود بدانیم که هنر برایش حرمت داشته و مرهمی باشد بر زخم های هنرو،هنرمرد.اکنون ما،هنرمندان موسیقی،نمایش،هنرهای تجسمی،و خوشنویسی,شهر سی سخت،با آگاهی و شناخت کامل از دیدگاه های کاندیدای روشنفکر و اصلاح طلب شهرستان های بویر احمد و دنا،جناب دکتر محمد بهرامی حمایت همه جانبه خود را در راستای زدودن چهره پلید تحجر از فضای فرهنگی و هنری شهرمان رسماً  از ایشان اعلام  میداریم.

امید است که به زودی جشن پیروزی را همراه با تمام دوستان،همسنگرمان با شادی و نشاط برگذار کنیم  و دست در دست هم،دست ددمنشان عبوس و متحجر را از سرزمین مقدس و آریاییمان کوتاه کنیم.

هنرمندان موسیقی،نمایش،هنرهای تجسمی و خوشنویسی شهر سی سخت

پنجم اسفند یک هزار و سیصد و نود و چهار

 1. ناشناس   اسفند ۶, ۱۳۹۴  

  خخخخخخ م ۵نفر بیشترن او رور من حوضه مرکزی ۱۵۰۰رای آورد ای دورم مو ۱۵۰۰تای دیگه سیش ایلم سرش بازم و هیج جا نیرسه

 2. دنای همیشه سر فراز   اسفند ۶, ۱۳۹۴  

  باش تا صبح دولتت بدمد!!!جناب شبه هنرمند عزیز از همین لحن و حمایت و …..خود پیداست چه مایه هنرمندی!!هنری که دستمایه این و ان شود هنر نیست حماقت عامیانه است!!!

 3. سی سخت   اسفند ۶, ۱۳۹۴  

  آقا یا خانم ناشناس و دنای همیشه سرفراز،به احتمال زیاد شما جز همون متحجران وددمنشان هستید که اینجوری میسوزید.

 4. اصلاحات   اسفند ۶, ۱۳۹۴  

  هنرمند خوشنویسی سیسخت آقای م ط هست که سخنران زارعیه

 5. قاش مستان   اسفند ۷, ۱۳۹۴  

  آقای م وقتی سخنران کسی مثل زارعی میشه که وجودش از دروغ سرشاره از جرگه هنر و هنرمندان خارجه

 6. :|   اسفند ۸, ۱۳۹۴  

  البته تو این که هر ننه قمری اسم خودشو میذاره هنرمند شکی نیست !! و ما هم تو جلسه ی سخنرانی اقای بهرامی دیدیم چقدر اهل هنر و فرهنگ و …. ولی کاش بفهمند حمایت اهل هنر از فرد خاص و دخالت تو سیاست اشتباهه !

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
ترنم دنا
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار
css.php