گوهرگانی:تلاش برای اشتغالزایی ۱۵۰۰ فارغ‌التحصیل کشاورزی در استان کهگیلویه و بویراحمد

تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۴ | ۰۴:۳۲ ق.ظ
گوهرگانی:تلاش برای اشتغالزایی ۱۵۰۰ فارغ‌التحصیل کشاورزی در استان کهگیلویه و بویراحمد پایگاه خبری ترنم دنا (TARANOMEDENA.IR) به گزارش ترنم دنا، جعفر گوهرگانی رئیس جهاد کشاورزی استان در جمع خبرنگاران با بیان اینکه تعداد زیادی فارغ‌التحصیل رشته کشاورزی با گرایش‌های مختلف در این استان اعم از آقایان و بانوان وجود دارند که امروز دغدغه اشتغال آن‌ها را داریم، اظهار کرد: باید از همه ظرفیت‌ها برای اشتغالزایی این تعداد […]

پایگاه خبری ترنم دنا (TARANOMEDENA.IR)

به گزارش ترنم دنا، جعفر گوهرگانی رئیس جهاد کشاورزی استان در جمع خبرنگاران با بیان اینکه تعداد زیادی فارغ‌التحصیل رشته کشاورزی با گرایش‌های مختلف در این استان اعم از آقایان و بانوان وجود دارند که امروز دغدغه اشتغال آن‌ها را داریم، اظهار کرد: باید از همه ظرفیت‌ها برای اشتغالزایی این تعداد فارغ‌التحصیل استفاده کرد.

گوهرگانی افزود: دراستان ما ظرفیت‌های بسیاری در بخش کشاورزی وجود دارد که در صورت استفاده درست از این ظرفیت‌ها مشکل اشتغال تا حدود زیادی برطرف می‌شود.
وی یکی از راه‌های کمک به تولید و اشتغال را سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی از سوی سرمایه‌گذاران داخلی و خارج از استان دانست و گفت: ما در جهاد کشاورزی استان با همه توان از طرح‌هایی که توجیه اقتصادی برای تولید داشته باشند استقبال می‌کنیم تا در کنار آن مشکل جوانان نیز در زمینه بیکاری برطرف شود.
این مسئول افزود: برای مثال حدود یک‌هزار و ۵۰۰ فارغ‌التحصیل دختر رشته کشاورزی در استان داریم که باید با همکاری مردم و مسئولان برای رفع مشکل آن‌ها اقدام شود که یکی از این راه‌ها می‌تواند ایجاد شرکت‌های تعاونی باشد.

گوهرگانی یکی از راهکارها را واگذاری اراضی مستعد از جمله اراضی شیبدار به این دسته از فارغ‌التحصیلان دانست و گفت: در همین خصوص تمهیداتی اندیشیده شده تا بتوانیم بخشی از مشکل مربوط به اشتغال فارغ‌التحصیلان کشاورزی را برطرف کنیم
انتهای پیام/

IMG09235099

  1. دوست   اسفند ۱۳, ۱۳۹۴  

    همه فامیلاهای شما که استخدام شدند نوبت به بقیه میرسه.؟؟؟؟؟؟

  2. دختری از دیار سرسبز دنا   اسفند ۱۳, ۱۳۹۴  

    واااااااااای این توت فرنگیه؟؟؟؟؟؟من عاشقشم

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
ترنم دنا
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار
css.php