تشکیل حزب کارگزاران سازندگی در شهرستان دنا

تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۴ | ۱۱:۰۳ ق.ظ
تشکیل حزب کارگزاران سازندگی در شهرستان دنا   آیا اصلاح طلبان بیشترین آسیب را از اختلافات درون جناحی میبرند؟(جناح چپ مدرن)   دکتر ابراهیم دباغ فعال سیاسی اصلاح‌طلب شهر سی سخت درجلسه امروز که با حضور فرماندار محترم شهرستان دنا و معاونت محترم ایشان برگزار شد خاطرنشان کرد: به نظر من اگر بتوانیم فضای سیاسی کشور را شفاف کنیم تا گروه‌های سیاسی بتوانند بر اساس […]

1244444444

 

آیا اصلاح طلبان بیشترین آسیب را از اختلافات درون جناحی میبرند؟(جناح چپ مدرن)

 

دکتر ابراهیم دباغ فعال سیاسی اصلاح‌طلب شهر سی سخت درجلسه امروز که با حضور فرماندار محترم شهرستان دنا و معاونت محترم ایشان برگزار شد خاطرنشان کرد: به نظر من اگر بتوانیم فضای سیاسی کشور را شفاف کنیم تا گروه‌های سیاسی بتوانند بر اساس مواضع اعلام شده خود صحبت کنند، این مشکل برطرف خواهد شد. در چنین فضایی دیگر اظهار نظرها، واکنش‌ها و پاسخ‌ها مبتنی بر همان مواضع اعلام شده خواهد بود. در غیر این صورت چون مواضع سیاستمداران شفاف نیست، افراد در بازه زمانی مختلف موضع‌گیری‌های متفاوتی ارائه می‌دهند.دکتر دباغ که در راس این حزب اصلاح طلب قرار دارد خاطرنشان کرداین افراد یک بار دم از اصلاح‌طلبی می‌زنند و فرصتی دیگر از اصولگرایی‌شان صحبت می‌کنند. این تنوع مزاج و بی کران بودن موضوعات سیاسی باعث ایجاد چنین مشکلات و مجادلاتی می‌شود. بخش دیگری از برخوردهای اینچنینی و پاسخ‌هایی که داده می‌شود نشانه این است که افراد به شخصیت گروه‌ها و جریانات سیاسی به صورت فردی نگاه می‌کنند و به ساختار سیاسی‌شان توجهی ندارند. این شرایط باعث می‌شود که موضع‌گیری‌ها به مسیری برود که خیلی ثواب نیست.

دکتر دباغ در این جلسه از برگزاری همایشی از سوی این حزب در شهرستان دنا خبر داد که در صورت دریافت مجوز از سوی استانداری و شورای تامین این همایش از سوی حزب کارگزاران سازندگی برگزار خواهد شد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: به هم ریختن مواضع یک جناح بر سر مواضع نازل، آن‌ها را از هدف اصلی خودشان دور می‌کند و به جای آن که به رشد ایده‌ها و تمرکز بر هدف‌شان بپردازند به این دعواهای سطحی مشغول می‌شوند که این اصلا به نفع هیچ جناحی نیست و تنها دیدگاه مردم جامعه را نسبت به دو جناح بی ثبات میکند.

 

انتهای پیام/

 

 

IMG 0262

IMG 0265

IMG 0266

IMG 0276

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
ترنم دنا
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار
css.php