در دیدار با امام جمعه سی سخت عنوان شد

دیدار عیدانه فرماندار دنا و مدیران ادارات این شهرستان با امام جمعه سی سخت

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۵ | ۰۵:۴۶ ق.ظ
دیدار عیدانه فرماندار دنا و مدیران ادارات این شهرستان با امام جمعه سی سخت پایگاه خبری ترنم دنا (TARANOMEDENA.IR) به گزارش ترنم دنا،حجت الاسلام ناصر مصباح نژاد در دیدار فرماندار و اعضای شورای اداری شهرستان دنا با تبریک سال جدید بر تلاش مردم و مسئولین در راستای تحقق فرامین مقام معظم رهبری تاکید کرد و گفت: باید در سال جدید که به فرموده مقام معظم رهبری به عنوان سال <<اقدام و عمل>> […]

پایگاه خبری ترنم دنا (TARANOMEDENA.IR)

به گزارش ترنم دنا،حجت الاسلام ناصر مصباح نژاد در دیدار فرماندار و اعضای شورای اداری شهرستان دنا با تبریک سال جدید بر تلاش مردم و مسئولین در راستای تحقق فرامین مقام معظم رهبری تاکید کرد و گفت: باید در سال جدید که به فرموده مقام معظم رهبری به عنوان سال <<اقدام و عمل>> نام گذاری شده باید با توان بیشتری در جهت خدمت به مردم به ویژه محرومین تلاش شود البته کار باید با برنامه و انگیزه الهی انجام شود و بدون حساب و کتاب نتیجه مثبت نخواهد داشت.

وی با بیان اینکه اگر در کارها عاقبت اندیشی نباشد ، خسران به دنبال دارد، افزود: برای سالی که به سال اقدام و عمل نامگذاری شده است، باید برنامه داشت و حل مشکلات اقتصادی و فرهنگی و حل معضلات اشتغال و بیکاری در گرو تدبیر و تلاش مسئولین است.

۱ (۱)

حضور پر شور مردم شهرستان دنا در انتخابات ۷ اسفند

حجت السلام مصباح نژاد در ادامه بیانات خود در مورد انتخابات ۷ اسفند چنین اظهار کرد:حضور پر شور مردم در روز ۷ اسفند باعث شد انتخاباتی پر شور و مردمی در شهرستان دنا رقم زده شود که طبق بازرسی های به عمل آمده این انتخابات نیز به عنوان یک انتخابات پاک و سالم برگزار گردیده است و این خود افتخاریست برای نام شهرستان دنا.

مصباح نژاد در ادامه بیانات خود تصریح کرد:چند دهه از نظام اسلامی را پشت سر می گذاریم و در این شرایط حفظ و تقویت وحدت موجب ناامیدی بیشتر دشمنان انقلاب اسلامی شده است.
وی با تاکید بر حضور پرشور و وحدت آفرین مردم در راهپیمایی یوم ا… ۲۲ بهمن افزود: رسیدن به جایگاه بهتر و دستاوردهای مهم در دوران انقلاب اسلامی، نتیجه وحدت و وجود فرهنگ ایثار و شهادت بوده است.

امام جمعه سی سخت در پایان چنین عنوان کرد:یک نکته‌ی دیگری که این بیشتر به مردم مربوط میشود، مصرف محصولات داخلی است که من بارها آن را تکرار کرده ام، الان هم به شما عرض میکنم: محصولات داخلی را مردم مصرف کنند؛ نروند دنبال این نشانه‌ها.بروید سراغ مصرف تولیدات داخلی. آن چیزهایی که مشابه داخلی دارد،ما بر روی تولید داخلی تکیه کردیم؛ هم در اول امسال و در شعار سال، هم در صحبتهائی که در طول این چند روزاز اول سال انجام گرفته. خب، تولید داخلی احتیاج دارد به مصرف داخلی؛ این به عهده‌ی مردم است. مصرف خودمان را باید از تولیدات خودمان انتخاب کنیم  اقصاد کشور شکوفا شو وام ایرانی بالا بیاید نه خارجی.

انتهای پیام/

۱ (۱) ۱ (۲) ۱ (۳) ۱ (۴) ۱ (۵) ۱ (۶) ۱ (۷) ۱ (۸) ۱ (۹) ۱ (۱۰) ۱ (۱۱)

  1. سید   فروردین ۱۹, ۱۳۹۵  

    حضرت آقا لطفا بحث اشتغال رو زیاد پیگیری کنید که بی شک تاثیر شگرفی در شهرستان خواهد داشت
    موفق باشید

  2. همشهری   فروردین ۱۹, ۱۳۹۵  

    جناب مصباح نژاد جا دارد همین جا از حضر عالی به خاطر در گذشت فوت والده گرامیتان دلجویی بطلبم و از خدای منان برای ان مادر دلسوز درجات عالی طلب نمایم

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
ترنم دنا
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار
css.php