صندوق توسعه ملی

جعفر گوهرگانی: کشت گلخانه‌ای و پرورش ماهی در قفس از اولویت‌های صندوق توسعه ملی در پرداخت تسهیلات

تاریخ انتشار: سه شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۵ | ۱۰:۲۱ ق.ظ
جعفر گوهرگانی: کشت گلخانه‌ای و پرورش ماهی در قفس از اولویت‌های صندوق توسعه ملی در پرداخت تسهیلات پایگاه خبری ترنم دنا (TARANOMEDENA.IR) رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در راستای پرداخت تسهیلات، کشت گلخانه‌ای و پرورش ماهی در قفس از اولویت‌های صندوق توسعه ملی در بخش کشاورزی است. به گزارش ترنم دنا،جعفر گوهرگانی با اشاره به کمک‌های خوبی که از سوی صندوق توسعه ملی تاکنون برای توسعه بخش کشاوری […]

پایگاه خبری ترنم دنا (TARANOMEDENA.IR)

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در راستای پرداخت تسهیلات، کشت گلخانه‌ای و پرورش ماهی در قفس از اولویت‌های صندوق توسعه ملی در بخش کشاورزی است.
به گزارش ترنم دنا،جعفر گوهرگانی با اشاره به کمک‌های خوبی که از سوی صندوق توسعه ملی تاکنون برای توسعه بخش کشاوری استان کهگیلویه و بویراحمد شده است، اظهار کرد: کشاورزی از حوزه‌های مهم و محورهای چهارگانه توسعه‌ای در کهگیلویه و بویراحمد است.

۱۳۹۳۰۵۲۳۱۵۴۵۲۹۱۵۶۳۴۱۲۳۲۴

وی با بیان این که در برنامه چهار ساله توسعه استان از این بخش به عنوان یکی از محورهای توسعه یاد شده است، افزود: به همین خاطر مسؤولان استانی همواره پیگیر مشکلات حوزه کشاوری هستند.
رئیس سازمان جهادکشاورزی استان گفت: با پی‌گیری استاندار در سال ۹۲ مبلغ ۶ میلیارد تومان در قالب ۲۷ طرح از طریق ۶ بانک عامل صورت گرفت که به صورت ۱۰۰ درصدی به مرحله انعقاد قرارداد رسیدند.
این مسؤول افزود: در سال ۹۳ این صندوق برای استان مبلغ ۳۴ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان در نظر گفت که نزدیک به ۴۰ میلیارد تومان در قالب ۹۷ طرح جذب شد.
گوهرگانی گفت: در سال ۹۴ به رغم محدودیت‌ها مبلغ ۲۹ میلیارد و ۶۳۶ میلیون تومان از سوی صندوق برای بخش کشاورزی استان ابلاغ شد و تاکنون ۲۵ میلیارد تومان آن جذب شده است.
وی به سیاست‌های سال جاری جهاد کشاورزی برای ارائه اعتبارات صندوق توسعه ملی اشاره کرد و گفت: امسال اولویت‌ها در پرداخت این اعتبارات در زمینه طرح‌های گلخانه‌ای و پرورش ماهی در قفس خواهد بود.
این مسؤول در ادامه اولویت‌های کنونی استان را در بخش‌هایی مانند آب و خاک و همچنین ایجاد صنایع تبدیلی دانست و گفت: اگر صنایع تبدیلی در استان ایجاد شود بسیاری از محصولات کشاورزان و باغداران استان به هدر نمی‌رود.
وی مشکل کنونی را مربوط به از بین رفتن محصولات و دست انداختن دلالان بر روی آن‌ها ذکر کرد و گفت: یکی از اولویت‌های اصلی ما در بخش کشاورزی به فضاهای سردخانه‌ای و همچنین ایجاد صنایع تبدیلی برمی‌گردد.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
ترنم دنا
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار
css.php