هیئت مذهبی جوانان شهر سی سخت

بیانیه جوانان شهر سی سخت به مناسبت روز جهانی قدس

تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۵ | ۱۰:۵۶ ق.ظ
بیانیه جوانان شهر سی سخت به مناسبت روز جهانی قدس پایگاه خبری تحلیلی ترنم دنا (TARANOMEDENA.IR) به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترنم دنا، هیئت مذهبی جوانان شهر سی سخت با صدور بیانیه ای از عموم مردم مؤمن و همیشه در صحنه خواست با حضور یکپارچه در راهپیمایی روز جهانی قدس، حمایت خود از مردم بی دفاع فلسطین و انزجار از رژیم غاصب صهیونیست را اعلام دارند. […]

پایگاه خبری تحلیلی ترنم دنا (TARANOMEDENA.IR)

ghodessharif-photokade-6به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترنم دنا، هیئت مذهبی جوانان شهر سی سخت با صدور بیانیه ای از عموم مردم مؤمن و همیشه در صحنه خواست با حضور یکپارچه در راهپیمایی روز جهانی قدس، حمایت خود از مردم بی دفاع فلسطین و انزجار از رژیم غاصب صهیونیست را اعلام دارند.

در بخشی از پیام و بیانیه این هیئت که در اختیار رسانه ها قرار گرفته، آمده است:

سبحان الذی أسری بعبده لیلاً من المسجدالحرام الی المسجد الاقصی الذی بارکنا حوله لنریه من آیاتنا انّه هو السّمیع البصیر «سوره اسرا آیه۱»

روز قدس، یادگار بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(قدس سره)، روزی است که فریاد دادخواهی ملت های آزاده و طرفدار صلح و امنیت، در حمایت از قدس شریف و ستمدیدگان از ظلم و جور رژیم منحوس صهیونسیتی و حامیان مستکبرش، فضای جهان را پر خواهد کرد.

اینک که ندای اسلام خواهی در لباس خیزش های منطقه خاورمیانه، لرزه بر اندام دیکتاتورها و حکومت های فاسد افکنده، روز جهانی قدس فرصتی است که جهان اسلام بار دیگر همگام و همصدا فریاد مرگ بر اسرائیل و مرگ بر استکبار سر داده و آزادی قدس شریف و ملت مظلوم فلسطین را سر دهند. استقبال جهانیان به ویژه مسلمانان از روز جهانی قدس و برپایی یک همایش بزرگ تاریخی در سراسر عالم، به منزله‌ اعلام موضع یکپارچه مردم جهان، نه فقط علیه دولت جعلی و غاصب اسرائیل، بلکه وضعیت و شرایط حاکم بر جهان، یعنی سیطره‌ سیاسی، اقتصادی و فرهنگی صهیونیست ها بر ارکان قدرت نظام سلطه است.

آن چه امروز در سراسر بلاد اسلامی از عراق و سوریه تا بحرین و یمن مشاهده می‌شود، نتیجه فتنه انگیزی و توطئه‌ ای است که از سوی برنامه‌ریزان و سیاستگذاران صهیونیست در عرصه‌ جهانی، تدوین و طراحی شده است.

جوانان مذهبی شهر سی سخت ازمردم شریف و ولایتمدار شهرستان دنا و استان کهگیلویه و بویراحمد دعوت می‌کند با حضور آگاهانه خود در راهپیمایی روز جهانی قدس، به تبعیت از فرامین حضرت امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی، بیزاری و نفرت خود را از صهیونیسم، استکبار جهانی و هم‌ پیمانان آن‌ها، اعلام و عهد خود را با آرمان آزادسازی بلاد اسلامی به ویژه سرزمین قدس و حمایت از مردم مظلوم و بی دفاع فلسطین، تجدید کرده و برگ زرین دیگری در تاریخ افتخارات خود رقم زنند.

امید است آن چنان که مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای(مدظله العالی) فرمود: «روز قدس را و همه‌ این ایام حساس را که لیله القدر تاریخ اسلام است، به بیداری و هشیاری بگذرانیم و تا مطلع‌ الفجر نجات ملت‌های مسلمان مخصوصاً ملت شجاع و مظلوم فلسطین، دست از تلاش نکشیم»

وعده دیدار ما ، راهپیمایی روز جهانی قدس و شرکت در صفوف به هم فشرده نماز عبادی – سیاسی جمعه سراسر استان کهگیلویه و بویراحمد

هیئت مذهبی جوانان شهر سی سخت

  1. ناشناس   تیر ۱۰, ۱۳۹۵  

    آیا این مشت بعنوان آرم این هیئت مذهبی جوانان شهر سی سخت است؟

  2. ناشناس   تیر ۱۰, ۱۳۹۵  

    برادر ما و گسنی هی ایمیریم بخاطر فلسطین بیم شعار بییم هم ای بچه مسجدیل ک پیل ایسونن برن شعار بییم.

  3. ناشناس   تیر ۱۱, ۱۳۹۵  

    ان شاالله روزی برسه که هیچ آواره ای نباشه . روح شهدا شاد که جانشونو فدای آرامش میهن و ملت کردن .

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
ترنم دنا
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار
css.php