برنامه رادیویی خَرس بلی (اشک بلوط) از ۷ صبح تا ۱۱ شب

تاریخ انتشار: یکشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵ | ۰۳:۲۳ ق.ظ
برنامه رادیویی خَرس بلی (اشک بلوط) از ۷ صبح تا ۱۱ شب پایگاه خبری تحلیلی ترنم دنا (TARANOMEDENA.IR) به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترنم دنا، مدیرکل صدا وسیمای استان از پخش برنامه ی رادیویی با هدف حفظ محیط زیست و ضرورت آگاهی بخشی و چگونگی صیانت از عرصه های طبیعی استان خبر داد .  یوسف افشار نیا با بیان اینکه این برنامه با عنوان خَرس بَلی( اشک بلوط) […]

پایگاه خبری تحلیلی ترنم دنا (TARANOMEDENA.IR)

۱به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترنم دنا، مدیرکل صدا وسیمای استان از پخش برنامه ی رادیویی با هدف حفظ محیط زیست و ضرورت آگاهی بخشی و چگونگی صیانت از عرصه های طبیعی استان خبر داد .
 یوسف افشار نیا با بیان اینکه این برنامه با عنوان خَرس بَلی( اشک بلوط) یکشنبه سوم مرداد ماه امسال از شبکه استانی صدای دنا پخش می شود گفت: در این برنامه علاوه بر پرداختن به مشکلات ناشی از آسیب رساندن به جنگلها و مراتع ؛ مدیرت رسانه نیز در هنگام بحران عرضه می شود .
وی خسارت ناشی آتش سوزیها در منابع جنگلی استان را جبران ناپذیر دانست و افزود : در آیین برگزاری این برنامه ی رادیویی که با هماهنگی برخی دستگاهها و رسانه از ساعت ۷صبح تا ساعت ۲۳ برگزار می شود مخاطبان علاوه بر آشنایی با جاذبه ها ی طبیعی و توانمندیهای گردشگری برای حفظ محیط زیست آمادگی بیشتری پیدا می کنند .
افشارنیا آموزش شیوه های دقیق اطلاع رسانی اطفاء حریق ، مقابله با تخریب محیط زیست ، تشکیل تشکلهای عمومی مردم نهاد برای مشارکت در حفاظت از محیط زیست ، استفاده ی حداقلی از مواد پلاستیکی و نایلون در طبیعت ، جلب توجه مسئولان به کمبود امکانات ، مقابله با خطرات طبیعی و لزوم بازنگری در قوانین مربوط به محیط بانی را از اهداف دیگر این برنامه ی رادیویی برشمرد .

انتهای پیام/

Polls

میزان رضایت شما از عملکرد یک ساله دستگاه های اجرایی شهرستان دنا چقدر است؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...
آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
ترنم دنا
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار
css.php