برنامه رادیویی خَرس بلی (اشک بلوط) از ۷ صبح تا ۱۱ شب

تاریخ انتشار: یکشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵ | ۰۳:۲۳ ق.ظ
برنامه رادیویی خَرس بلی (اشک بلوط) از ۷ صبح تا ۱۱ شب پایگاه خبری تحلیلی ترنم دنا (TARANOMEDENA.IR) به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترنم دنا، مدیرکل صدا وسیمای استان از پخش برنامه ی رادیویی با هدف حفظ محیط زیست و ضرورت آگاهی بخشی و چگونگی صیانت از عرصه های طبیعی استان خبر داد .  یوسف افشار نیا با بیان اینکه این برنامه با عنوان خَرس بَلی( اشک بلوط) […]

پایگاه خبری تحلیلی ترنم دنا (TARANOMEDENA.IR)

۱به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترنم دنا، مدیرکل صدا وسیمای استان از پخش برنامه ی رادیویی با هدف حفظ محیط زیست و ضرورت آگاهی بخشی و چگونگی صیانت از عرصه های طبیعی استان خبر داد .
 یوسف افشار نیا با بیان اینکه این برنامه با عنوان خَرس بَلی( اشک بلوط) یکشنبه سوم مرداد ماه امسال از شبکه استانی صدای دنا پخش می شود گفت: در این برنامه علاوه بر پرداختن به مشکلات ناشی از آسیب رساندن به جنگلها و مراتع ؛ مدیرت رسانه نیز در هنگام بحران عرضه می شود .
وی خسارت ناشی آتش سوزیها در منابع جنگلی استان را جبران ناپذیر دانست و افزود : در آیین برگزاری این برنامه ی رادیویی که با هماهنگی برخی دستگاهها و رسانه از ساعت ۷صبح تا ساعت ۲۳ برگزار می شود مخاطبان علاوه بر آشنایی با جاذبه ها ی طبیعی و توانمندیهای گردشگری برای حفظ محیط زیست آمادگی بیشتری پیدا می کنند .
افشارنیا آموزش شیوه های دقیق اطلاع رسانی اطفاء حریق ، مقابله با تخریب محیط زیست ، تشکیل تشکلهای عمومی مردم نهاد برای مشارکت در حفاظت از محیط زیست ، استفاده ی حداقلی از مواد پلاستیکی و نایلون در طبیعت ، جلب توجه مسئولان به کمبود امکانات ، مقابله با خطرات طبیعی و لزوم بازنگری در قوانین مربوط به محیط بانی را از اهداف دیگر این برنامه ی رادیویی برشمرد .

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
ترنم دنا
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار
css.php