پرداخت ۸۵میلیارد تومان به شهرداریها و دهیاریهای استان کهگیلویه و بویراحمد

تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۵ | ۱۲:۴۱ ب.ظ
پرداخت ۸۵میلیارد تومان به شهرداریها و دهیاریهای استان کهگیلویه و بویراحمد پایگاه خبری تحلیلی ترنم دنا (TARANOMEDENA.IR) به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترنم دنا، مدیرکل امور مالیاتی کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: طی دولت تدبیر و امید ۸۵ میلیارد تومان به شهرداریها و دهیاری های این استان پرداخت شده است.  سهراب امدادی فر شنبه، ۱۶ مرداد ماه در نشست خبری با خبرنگاران افزود: از این میزان ۷۶ […]

پایگاه خبری تحلیلی ترنم دنا (TARANOMEDENA.IR)

۲۴۳۰۵tبه گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترنم دنا، مدیرکل امور مالیاتی کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: طی دولت تدبیر و امید ۸۵ میلیارد تومان به شهرداریها و دهیاری های این استان پرداخت شده است.

 سهراب امدادی فر شنبه، ۱۶ مرداد ماه در نشست خبری با خبرنگاران افزود: از این میزان ۷۶ میلیارد تومان مربوط به سالهای ۹۳ و ۹۴ بوده و ۹ میلیارد تومان نیز در چهارماهه امسال پرداخت شده است.  وی بیان کرد: در سال گذشته درآمدهای پیش بینی شده مالیاتی این استان بصورت ۱۰۰درصد محقق شد.  

مدیرکل امور مالیاتی کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: طی چهار ماهه امسال درامدهای پیش بینی شده استان ۱۲۰درصد تحقق داشته ایم که این افزایش بعلت پرداخت معوقات شرکت نفت گچساران بوده است.  امدادی فر تصریح کرد: تاکنون ۳۰ هزار اظهارنامه مالیاتی طی سالجاری در این استان بصورت ۱۰۰درصد الکترونیکی ثبت و وارد شده است.  

وی با اشاره به طرح جامع مالیاتی ادامه داد: در خصوص این طرح نه تنها زیرساختهای لازم را فراهم کرده ایم به نیروی انسانی توجه شد بطوریکه ۱۲۴ نفر از تحصیلکردهای استان از طریق آزمون استخدام و بکار گرفته شده اند.  مدیرکل امور مالیاتی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه فرار مالیاتی در استان به شکلی که مدنظر است وجود ندارد، عنوان کرد: چند نفر از تاجران و بازرگانان استان وجود دارد که از طریق قانونی در حال پیگیری است تا مالیات این افراد وصول شود.  امدادی فر تاکید کرد: کسانی که اصل مالیات خود را تا پایان شهریور ماه امسال پرداخت کنند از ۱۰۰درصد بخشودگی جرائم مالیاتی قابل بخشش برخوردار می شوند.  وی با اشاره به ایجاد و راه اندازی سامانه ۱۵۲۶ در اداره کل امور مالیاتی اضافه کرد: این سامانه بصورت شبانه روزی پاسخگوی سوالات مالیاتی مردم است.

انتهای پیام/ایسنا

  1. شهروند   مرداد ۲۳, ۱۳۹۵  

    عجب….
    این پولا کجا رفتن..میشه مشخص کنید چقدش سهم شهرداری شهر توریستی سی سخت شده…بیست میلیون تومان..نه بابا زیادتره.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
ترنم دنا
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار
css.php